Кредит під заставу золота, срібла і ювелірних виробів

Кредит під заставу золота, ювелірних виробів в Харкові. Гроші (позика) під заставу ювелірних прикрас в ломбарді КІТ Груп

    Дорогоцінні метали у всі часи – вигідне вкладення грошей і надійний капітал. Одночасно, це легкий і зручний спосіб узяти кредит під заставу ювелірних виробів.

    Якщо перед Вами стоїть завдання як можна вигідніше закласти золото, срібло або будь-який інший виріб з дорогоцінного металу, то Ломбард КІТ Груп зробить Вам кращу пропозицію на ринку.

    Ми приготували Програму Лояльності. З нею умови кредитування стають найбільш вигідними для Вас!

    Процес оцінки виробу для Вас абсолютно безкоштовний.

    Компанія КІТ Груп завжди готова піти назустріч своїм клієнтам. Наша мета – побудувати довгострокові і довірчі стосунки з Вами!

    Які вироби ми приймаємо в заставу?

    • Ювелірні вироби
    • Столові сервізи і набори
    • Зливки
    • Медалі, жетони, ордени
    • Зубні коронки

    Як відбувається процес оцінки?

    • Тривалість процедури займає 5 хвилин
    • Касир-експерт оглядає запоруку
    • Виріб з дорогоцінного металу зважується на спеціалізованих високоточних вагах
    • Апробація виробу на відповідність пробі
    • Розрахунок оцінної вартості і суми кредиту залежно від умов вибраної тарифної моделі

    Які документи потрібні для оформлення кредиту?

    • Паспорт (чи будь-який інший документ засвідчує особу)
    • Код

    Вартість золота і срібла міняється, уточнити її Ви зможете по телефону +38 (050) 404-31-72.


    Дорогоцінні метали відрізняються високою ліквідністю, тому позичальник може отримати кредит під заставу золота, платини, срібла на досить демократичних умовах. При розгляді заявки не враховується фінансова стійкість і платоспроможність претендента, величина позики прямо залежить від ліквідності наданого активу.

    Банк або ломбард: порівняльний аналіз

    Кредит під заставу срібла, золота або платини можна оформити як у банку, так і в ломбарді. Умови отримання грошей між цими гравцями істотно розрізняються.

    1. Оцінка запоруки. У ломбарді можна отримати до 80% від вартості заставного активу. При проведенні оцінки кожен ломбард може використати свої правила (встановлених регламентів на законодавчому рівні немає). Оцінка у банках здійснюється інакше. До ринкової вартості активу застосовується знижуючий дисконт, внаслідок чого сума позики стає менше.
    2. Пакет документів. При зверненні в ломбард клієнтові досить паспорта. Якщо кредит оформляється у банку, то кредитор має право запросити довідку 2-НДФЛ і другий документ на вибір.
    3. Термін кредитування. Зазвичай в ломбарді можна отримати гроші на строк до 30 днів з можливістю пролонгації, у банку — на 90 днів.
    4. Терміни розгляду заявки. Позика в ломбарді надається в день звернення. На отримання позикових коштів у банку йде 2-3 дні.

    Основні вимоги для отримання кредиту під заставу золота в ломбарді

    Клієнт може здати золото в ломбард різних проб — від 375 до 958. Приймається актив вагою від 0,1 грама. Обов’язковою умовою є читане клеймо.

    Згідно із статтею 7 Закону України «Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг» ломбард є одним з учасників ринку фінансових послуг, включений в державний реєстр.

    Процедура ломбардного кредитування складається з наступних етапів:

    • консультацію з експертом;
    • ідентифікацію претендента (здійснюється по наданому паспорту);
    • проведення експрес-аналізу ринкової вартості заставного об’єкту (клієнт передає актив для зважування і розрахунку максимально можливої позики);
    • підписання двостороннього договору (при згоді з умовами, що надаються ломбардом);
    • передачу дорогоцінного металу;
    • отримання талона і грошей в касі.

    Вартість золота і срібла в ломбарді

    Розцінки на дорогоцінні метали не регламентуються на законодавчому рівні, тому вони можуть розрізнятися між ломбардами. У квітні 2018 року середня ціна за 1 грам золота в ломбарді 583 – 585 проб складає 350 гривен. Найдорожчим є золото 999 проб — 450 – 900 гривен за 1 грам.

    За станом на квітень 2018 року вартість срібла в ломбарді варіюється в діапазоні від 5 до 10 гривен за 1 грам. Найпопулярнішою є 925 проба цього металу. Її нерідко називають стерлінговою.

    Корисно знать! Ціна срібла в ломбарді досить сильно залежить від біржових котирувань, тому може серйозно мінятися щодня. У розцінки на цей метал вкладаються економічні риски неможливості швидкої реалізації активу (має менший попит на ринку).

    Закупівельна ціна платини в ломбардах досить висока. У київських ломбардах вона коливається в діапазоні від 783,68 до 1277 гривен за 1 грам. 999 і 950 проб металу є найпопулярнішими.

    Що таке послуга «Перезастава»?

    Золото в ломбарді необхідно викупити в строк, вказаний в договорі. Інакше воно може бути реалізоване. Впродовж 30 днів з моменту закінчення договірних стосунків метал знаходиться на відповідальному зберіганні. У цей період діє звичайна процентна ставка. За відсутності фінансової можливості викупити метал клієнт може скористатися послугою «Перезастава». Вона передбачає продовження терміну запоруки, але за умови виплати відсотків позичальником за увесь термін кредитування. Основний борг при цьому залишається незмінним.

    Отримати гроші під заставу антикваріату, золота 585 проби або іншого дорогоцінного металу в ломбарді набагато простіше, ніж у банку. Ломбардне кредитування вибирають практичні люди, які звикли не переплачувати!