Кредит під заставу виробів з діамантами

Вигідний кредит під заставу виробів з діамантами (фото)

Коштовні камені, а саме діаманти у всі часи – вигідне вкладення грошей і надійний капітал. Одночасно, – це легкий і зручний спосіб узяти кредит під заставу ювелірних виробів.

Оцінка діамантів в ломбарді «КІТ Груп» – найнадійніший спосіб упізнати їх об’єктивну вартість. Наші фахівці враховують усі характеристики каменю, у тому числі каратність, колір, тип огранювання, наявність мікротріщин і інших дефектів. Тільки проаналізувавши усі нюанси можна точно назвати ціну.

Якщо перед Вами стоїть завдання як можна вигідніше оцінити вироби з діамантами, то Ломбард КІТ Груп зробить Вам кращу пропозицію на ринку.

Ми приготували Програму Лояльності. З нею умови кредитування стають найбільш вигідними для Вас!

Процес оцінки виробу для Вас абсолютно безкоштовний.

Компанія Кіт Груп завжди готова піти назустріч своїм клієнтам. Наша мета – побудувати довгострокові та довірчі стосунки з Вами!

Як відбувається процес оцінки?

Тривалість процедури займає приблизно 20 хвилин, експерт-гемолог оглядає предмет запоруки.

При оцінці каменю застосовують систему 4c, що враховує чотири характеристики діаманта, – огранювання, масу, колір і якість. Після цього каменю привласнюють характеристику і складають експертний висновок. Ідеальний діамант – безбарвний і абсолютно чистий.

Розрахунок оцінної вартості та суми кредиту, залежить від умов вибраного тарифного плану.

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

 • Паспорт (чи будь-який інший документ засвідчує особу),
 • Код.

Основні переваги ломбарду «КІТ Груп»

 • оперативна кредитна допомога під заставу діамантів;
 • висока оцінка діамантів при запоруці;
 • вигідні відсотки по позиках під діаманти;
 • повна конфіденційність наших клієнтів за операціями;
 • висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи з діамантами;
 • гарантія надійного збереження діамантів, переданих в заставу;
 • зручне місце розташування ломбарду «КІТ Груп» і графік роботи.

Банк або ломбард : порівняльний аналіз

Кредит під заставу виробів з діамантами можна оформити як у банку, так і в ломбарді. Умови отримання грошей між цими гравцями істотно розрізняються.

 1. Оцінка запоруки. У ломбарді можна отримати до 80% вартості заставного активу. При проведенні оцінки кожен ломбард може використати свої правила (встановлених регламентів на законодавчому рівні немає). Оцінка у банках здійснюється інакше. До ринкової вартості активу застосовується понижуючий дисконт, внаслідок чого сума кредиту стає менше.
 2. Пакет документів. При зверненні в ломбард клієнтові досить паспорта. Якщо кредит оформляється у банку, то кредитор має право запросити довідку 2-НДФЛ і другий документ на вибір.
 3. Термін кредитування. Зазвичай в ломбарді можна отримати гроші на строк до 30 днів з можливістю пролонгації, у банку – на 90 днів.
 4. Терміни розгляду заявки. Кредит в ломбарді надається в день звернення. На отримання позикових коштів у банку йде 2-3 дні.

Основні вимоги для отримання кредиту під заставу виробів з діамантами в ломбарді

Згідно зі статтею 7 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” ломбард є одним з учасників ринку фінансових послуг, включений в державний реєстр.

Процедура ломбардного кредитування складається з наступних етапів:

 • попереднє узгодження часу оцінки виробів з діамантами з ломбардом телефоном 050-404-31-72;
 • консультація з експертом за оцінкою діамантів;
 • ідентифікацію претендента (здійснюється по наданому паспорту);
 • проведення експрес-аналізу ринкової вартості заставного об’єкта (клієнт передає актив для зважування і розрахунку максимально можливого кредиту);
 • підписання двостороннього договору (при згоді з умовами, що надаються ломбардом);
 • передачу виробу з діамантами;
 • отримання грошей в касі.

Отримати гроші під заставу золота і срібла, ювелірних виробів з діамантами в ломбарді набагато простіше, ніж у банку. Ломбардне кредитування вибирають практичні люди, які не звикли переплачувати зайве!