Останні товари які були додані в магазин:

Новини

Ломбард «КІТ Груп» – «Компанія року 2017»!

26-09-2018

Шановні клієнти! Ради повідомити, що Ломбарду «КІТ Груп» «за вагомий внесок в економіку регіону, отримання права першості в галузі і відмінну динаміку розвитку» був присвоєний статус «Компанія року 2017». Цей факт свідчить про те, що наша компанія є надійним партнером, престижним працедавцем і надає послуги найвищої якості. Ми завжди раді бачити вас наших відділеннях (у […]

Детальніше...

Акція «Осінній листопад»

26-09-2018
Акция Осенний листопад

Увага! Акція! З 26.09.18 по 30.11.18 оформи заставу в будь-якому відділенні ломбарду «КІТ ГРУП» терміном до 14 днів під 0,5% в день, незалежно від терміну застави. Відсоток зберігається на весь період дії договору. Подробиці можна дізнатись за телефоном +38 (050) 404-31-72 або в будь-якому нашому відділенні.

Детальніше...

Огляди

Скільки коштують “теплі” кредити для населення?

Програма «теплих» кредитів стартувала в Україні з 2014 року. Більше 200 тисяч сімей вже використовують у своїх домах енергозбережні технології. На даний момент модернізацію потрібно для 90% міських будівель. Згідно з оцінкою Асоціації енергетичних аудиторів України, у багатоповерхівці радянських часів платежі за тепло в два-три рази вище, ніж в новобудовах. Цього року у бюджеті для […]

Детальніше...

5 фінансових додатків на кожен день

Бажаєте витрачати гроші з розумом? Скористайтеся корисними застосуваннями для свого смартфону. Пропонуємо 5 програм, які допоможуть організувати контроль за фінансами. MoneyWiz Додаток для обліку фінансів. Записує Ваші доходи і витрати. Програма складе звіт і запропонує фінансовий прогноз. Є версії для IOS, Android і Mac (платно). Mobile – Pocket Допоможе навести порядок в скидочных картах. Працює […]

Детальніше...

Українцям зручніше брати кредит через інтернет?

Швидкий ритм життя, повсюдний доступ до мережі Інтернет міняють ринок кредитування. Українцям простіше узяти кредит через інтернет. Для цього не треба виходити з будинку або офісу, міняти свої плани. Доля кэш-кредитов, узятих в онлайн режимі, за 2016 рік виросла на 10-15%. За прогнозами до 40-50% кредитів в майбутньому оформлятимуться дистанційно. Повноцінною роботу через онлайн-канали назвати […]

Детальніше...

Субсидія по-українськи

Після агресивного росту комунальних тарифів слово “субсидія” для багатьох українців придбало магічний відтінок. Хтось боїться оформляти і віддає за квартиру останні гроші, інші пускаються в усі тяжкі. Спробували зібрати цікаві факти об субсидії, які можуть вас здивувати. Служби соцзахисту можуть змусити повертати субсидії через суд. За пільговиками уважно стежать: служби уповноважили перевіряти рахунки, депозити і, […]

Детальніше...

Ломбард Харків - це "КІТ Груп"

Ломбард Харків - це "КІТ Груп". Більше 7 років ми допомагаємо своїм клієнтам отримати кредит під заставу техніки ювелірних і антикварних виробів, золота, срібла, нерухомості, автомобіля електроінструменту, хутряних виробів.

Де узяти кредит в Харкові?

Ситуація, коли гостро потрібні гроші, на жаль, не рідкість. Вам прийдется вибирати, де оформити кредит: у банку або ломбарді. Як перевагу роботи з банком, отримаєте більшу суму, ніж зможе запропонувати ломбард.

Великий мінус: щоб забрати гроші, необхідно чекати рішення банку. Звертаючись в ломбард, візьмете гроші готівкою без затримок і тяганини.

У чому переваги ломбарду "КІТ Груп"?

Наші відділення знаходяться в усіх районах Харкова. У нас працюють кваліфіковані фахівці. Компанія налаштована на довгострокові і довірчі стосунки. Тому завжди рішення приймаються на користь клієнта.

Гарантуємо максимальну оцінку, відсутність штрафів і прихованих платежів. Усе абсолютно прозоро і чесно. Ніяких штрафних санкцій за дострокове погашення. Надаємо кредит клієнтам з поганою кредитною історією в Харкові.

Що можна надати в заставу?

Отримати кредит під заставу можна практично на усе: починаючи від телефону, закінчуючи автомобілем. Для прорахунку вартості запоруки скористайтеся кредитним калькулятором. На сайті працює автоломбард, де діє послуга "автоломбард під птс".

Чи можливо зробити попередню оцінку?

Звичайно. Оцінка золота в ломбарді КІТ Груп абсолютно безкоштовна. Як і будь-яка інша консультація.

Як і коли можна звернутися в ломбард?

Ви можете звертатися до нас щодня. До того ж працює цілодобовий ломбард в Харкові. Інформація про усі відділення є в розділі Карта відділень.

Що відбувається з невикупленою б/у технікою?

На жаль, з тих або інших причин клієнти не завжди викупляють закладену техніку. Тому ми створили магазин ломбарду, де Ви зможете купити комісійну техніку дуже дешево. Техномагазин знаходиться за адресою: пр. Ювілейний, 7a. Біля ринку Барабашово, поряд з зупинкою тролейбуса. тел.: 050-403-40-45; 096-827-90-35. Ознайомиться з товарами ломбарду і замовити їх Ви зможете на сайті.

Найвигідніший ломбард в Харкові: декілька причин звернутися до нас

До достоїнств співпраці з нами відноситься наступне:

  • Прозорі і чесні умови роботи, при видачі кредитів в обов'язковому порядку укладається договір, в якому прописуються права і обов'язки сторін. Це означає, що ваші інтереси будуть захищені.
  • Робота ломбарду в Харкові цілодобово дозволяє взяти грошові кошти у будь-який момент, особливо, якщо вони знадобилися в терміновому порядку.
  • Ми співпрацюємо практично з усіма повнолітніми клієнтами, тобто скористатися нашою допомогою може кожен.
  • Великий вибір власності, яка може стати предметом запоруки.
  • Видача кредитів з вигідними процентними ставками, до того ж постійні клієнти можуть розраховувати на лояльні умови і високу суму позики.
  • Ломбарди Харкова - це установи, які повинні мати дозвільні документи на здійснення своєї діяльності. Наш ломбард має усі необхідні ліцензії, тому робота з клієнтами проводиться на законних підставах.

Вимоги до позичальників

Зверніть увагу: ми співпрацюємо тільки з повнолітніми громадянами, які надають в заставу майно, передбачене в наших правилах.

Універсальний ломбард надає кредити тільки особам, що проживають на території Харкова, при цьому для оформлення такої позики ви повинні представити документ, що засвідчує особу, і укласти договір.

Дотримання конфіденційності - важливий принцип нашої роботи

Ми розуміємо, що позичальники не завжди хочуть розголошувати відомості про оформлений кредит і майно, передане в заставу. Саме тому співробітники нашої установи не передають дані про клієнтів третім особам, за винятком вимог, передбачених законодавством. Завдяки цьому ви можете не турбуватися про захист своєї позитивної репутації.

Таким чином, ломбард онлайн пропонує узяти кредит на вигідних умовах, заздалегідь розрахувати повну суму такої позики ви можете за допомогою спеціального кредитного калькулятора, для цього треба лише відвідати сайт ломбарду.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання з приводу надання заставного майна або укладення кредитного договору, ви завжди можете подзвонити нам або написати в зворотний зв'язок на сайті. Ми проконсультуємо вас по особливостях нашої послуги.