Програма лояльності

З 01.09.2015 року в усіх відділеннях мережі Ломбардів «КІТ ГРУП» стартувала нова програма лояльності для клієнтів!

Ми дуже бажаємо зробити нашу взаємну співпрацю максимально вигідною. Тому пропонуємо вам замість стандартної процентної ставки 0,9% в день, платити у 2 рази менше!!!! При цьому, всі учасники нашої нової програми лояльності також отримують постійний і вогнетривкий статус!

Умови участі:

1. Оформляємо кредит у мережі Ломбардів «КІТ Груп» і рахуємо!

Якщо единоразовый кредит або загальна сума діючих кредитів понад 5000 грн.

Ви автоматично отримуєте дисконтну карту Ломбард-Classic і особливі умови кредитування. Картка активується при здійсненні першої оплати по кредиту (будь то викуп або оплата відсотків за користування). З цієї миті і назавжди Ваш власний відсоток стає в 2 рази менше звичайного і складає 0,4% в день.

54

 

Якщо единоразовый кредит або загальна сума діючих кредитів понад 10000 грн.

Ви автоматично отримуєте дисконтну карту Ломбард-Silver і особливі умови кредитування. Картка активується при здійсненні першої оплати по кредиту (будь то викуп або оплата відсотків за користування). З цієї миті і назавжди Ваш власний відсоток стає в 2,5 разу менше звичайного і складає 0,3% відсотка в день.

 

2. Ви своєчасно виконуєте зобов’язання за Договором

Усе. Більше ніяких термінів і умов! Ця Карта залишається з Вами навіть після закінчення кредитного договору і, у разі повторних звернень, Ви завжди зможете скористатися Вашою знижкою!

Адреси відділень Мережі ломбардів «КІТ Груп»