5 фінансових додатків на кожен день

Бажаєте витрачати гроші з розумом? Скористайтеся корисними застосуваннями для свого смартфону. Пропонуємо 5 програм, які допоможуть організувати контроль за фінансами.

MoneyWiz


Додаток для обліку фінансів. Записує Ваші доходи і витрати. Програма складе звіт і запропонує фінансовий прогноз. Є версії для IOS, Android і Mac (платно).

Mobile – Pocket


Допоможе навести порядок в скидочных картах. Працює просто. Ви зберігаєте штрихкод і номер дисконтної карти. Далі можете прибрати усі ваші картки, залишивши одне-єдине застосування. Mobile – Pocket доступний для безкоштовного скачування в IOS і Android платформах.

Гаманець


Зручне у використанні застосування, чудово підходить новачкам. Усе просто: з’явилися гроші — вибираємо “плюс” і пишемо потрібну суму, витратили — натискаємо “мінус”. Програма захищена паролем, можна наочно побачити підсумковий баланс, додати фото, аудіо дані і місце розташування. Доступний до скачування (безкоштовно) на IOS і Android пристроях.

Expensify


Головна опція Expensify – це зберігання і розпізнавання касових чеків. Особливо зручно для тих, хто часто буває у відрядженнях. Досить просто сфотографувати рахунок, додаток автоматично занесе підсумкову суму в потрібну категорію витрат.

Bills Monitor


Bills Monitor потурбується про здійснення усіх обов’язкових виплат: орендна плата, комунальні послуги, кабельне телебачення, інтернет. У додатку зберігається історія рахунків і є push-повідомлення.