Інструкція по Online оплаті

Шановні клієнти!

Враховуючи ваші численні побажання, ми реалізували можливість оплати відсотків за користування кредитом Online!
Здійснити цю операцію можна за допомогою платіжної карти Visa або MasterCard будь-якого банку України, усі необхідні для цього дані вказані у Вас на бланку договору.

Важливо! Online можна сплатити тільки відсотки за користування кредитом, т.е зробити часткову оплату відсотків або погашення суми кредиту можливості немає. При платі відсотків за користування кредитом Online договір буде продовжений на той же термін, який вказаний у Вас в договорі.
Операція пройде успішно, якщо сума, вказана на сайті, не перевищує залишок суми коштів на Вашій банківській карті.

Якщо касир-експерт попереджав Вас про швидку інкасацію Вашого виробу у зв’язку з простроченням оплати відсотків, то відразу після здійснення Online оплати попередите співробітника ломбарду про те, що Ви сплатили відсотки Online (оскільки процес зарахування засобів може здійснюватися не миттєво).

Договори, по яких у зв’язку з простроченням оплати відсотків за користування кредитом була здійснена інкасація, оплаті Online не підлягають!

Інструкція по Online оплаті

1. У шапці нашого сайту натискаєте на кнопку «Online оплата»

2. У форму Перевірки/оплати заборгованості вводите Номер договору і Чек-суму з Вашого договору

3. Після введення даних натискаєте кнопку «Перевірити»

4. У наступному вікні вказується сума відсотків, яку необхідно сплатити. Сума оплати не може бути більше або менше рекомендованої суми.
Зверніть увагу, що сума вводиться у віконці «Оплатити торбу» має бути вказана з точкою в якості розділового знаку між гривнами і копійками – у форматі 9.00 (при введенні у форматі – 9,00 кнопка «Оплатити» буде не активна)

5. Вводите дані банківської карти, вказуєте адресу електронної пошти на який буде відправлена квитанція з підтвердженням оплати.
Комісія за здійснення транзакції складає 2,9%, її точна сума в грошовому вираженні вказана в зеленому полі «Торба до сплати». Нагадуємо Вам що здійснити оплату відсотків без яких-небудь комісій Ви можете здійснити у відділенні, якому Ви укладали договір.
Натискаєте кнопку «Сплатити».

6. На станиці підтвердження оплати вводите пароль з SMS, отриманого з банку і натискаєте «Підтвердити». Форма підтвердження оплати може відрізнятися від показаної нижче і залежить від банку-утримувача платіжної карти.

7. Поздоровляємо Вас з успішним здійсненням Online оплати відсотків за користування кредитом! Уточнити новий термін дії Вашого договору Ви можете, подзвонивши на відділення, на якому Ви обслуговуєтеся.